WAKACYJNE PROMOCJE

Kiełkownice, nasiona na kiełki

Kiełkownica i inne produkty do hodowli kiełków

Kiełkownica to narzędzie przydatne do hodowli wszelkich kiełków, jak zresztą sama nazwa wskazuje. Istnieje wiele jej typów. Przykładowo w asortymencie naszego sklepu online znajduje się między innymi kiełkownica poziomowa GEO PLUS pozwalająca na wyhodowanie dużych ilości różnego rodzaju kiełków na raz. Urządzenie to składa się z czterech półek wykonanych z tworzywa sztucznego bez zawartości BPA, dzięki czemu może być używane w kontakcie z żywnością. Wśród innych dostępnych produktów do hodowli kiełków można znaleźć słoik oraz tackę. Oba te towary pozwalają na rozpoczęcie małej produkcji, idealnej do domowego użytku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kiełkownica

Kiełki nie są obce żadnemu miłośnikowi zdrowego odżywiania, nie tylko takiemu, który stawia na dietę wegańską lub wegetariańską. Są one bowiem bardzo bogate w mnóstwo dobroczynnych substancji odżywczych, a przy tym nadają się do różnych zastosowań kulinarnych. Ich nieodłączną zaletą pozostaje również możliwość samodzielnej hodowli w warunkach domowych, co jest możliwe dzięki specjalnym kiełkownicom. To właśnie takie produkty oferujemy w tej kategorii naszego sklepu. Postaw na samowystarczalność w dbaniu o właściwe żywienie. Stwórz swoją własną hodowlę kiełków, których będziesz mógł doglądać, podlewać i pielęgnować. Poznasz cały proces wzrostu rośliny, a tym samym uświadomisz sobie, jak potężna siła tkwi w naturze.

Uprawa kiełków za pomocą kiełkownicy

Kiełkownica z naszego sklepu pozwoli Ci zasiać różnego rodzaju kiełki, a jej odpowiednia konstrukcja zapewni im odpowiednie warunki do wzrostu, w tym właściwą ilość światła oraz powietrza. Co więcej, zależnie od wybranego modelu, przybory do uprawy kiełków mogą stać się też ciekawym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Warto jednocześnie przestrzegać podstawowych zasad hodowania takich roślin, aby cieszyć się maksymalną ilością ich składników odżywczych i nie dopuścić, by na przykład przestały nadawać się do spożycia z powodu zbyt długiego trzymania w kiełkownicy.

Kiełkownice wielopoziomowe, tacki, słoiki i nie tylko

Dostarczamy różnorodne kiełkownice, odpowiadające na odmienne oczekiwania Klientów. Naszą propozycją jest na przykład specjalna tacka do kiełkowania, wykonana z naturalnej gumy z możliwością wielokrotnego użytku. Jeśli natomiast zależy Ci na wolnej przestrzeni i eleganckiej dekoracji, polecamy pojemne słoiki do kiełków. Równie ciekawą ofertą jest większa, niezwykle stylowa kiełkownica poziomowa, składająca się z kilku półek, separatorów oraz zasobnika na wodę. Umożliwi ona wyhodowanie dużej ilości różnych gatunków kiełków jednocześnie. Ceny prezentowane przez nasz sklep są na tyle przystępne, że możesz sięgnąć po kilka akcesoriów i stworzyć w swoim domu fascynujący ogród. Serdecznie zapraszamy do zamawiania naszych kiełkownic!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl