Producenci
Promocje
Olejek eteryczny RÓŻANY - Róża 10% - 10ml
114,99 zł 99,98 zł
szt.
Narine Narum + Coral 200Mg 30 Kaps.Probiotyk
58,20 zł 46,59 zł
szt.
Olejek eteryczny - JAŚMINOWY Jasminum - 10% - 10ml
37,89 zł 35,98 zł
szt.
Olejek Eteryczny LAWENDOWY Lavender 100% - 10ml
10,29 zł 9,98 zł
szt.
Orzechy PEKAN / Pecan - łuskane - 1kg
79,98 zł 64,00 zł
szt.
Mąka z AMARANTUSA - Wysoka Jakość - 1kg
12,89 zł 10,38 zł
szt.
Orzechy MACADAMIA Makadamia - łuskane - 1kg
138,49 zł 124,00 zł
szt.
Mąka MIGDAŁOWA - Wysoka Jakość - 250g
13,98 zł 11,18 zł
szt.
MORINGA - proszek - 100g
7,99 zł 6,30 zł
szt.
Mąka z ostropestu - Ostropest mielony - 1kg
9,84 zł 5,49 zł
szt.

Żyj w zgodzie z Feng Shui

Już w czasach starożytności praktykowano sztukę urządzania przestrzeni w taki sposób, aby była zgodna ze środowiskiem naturalnym i umożliwiała przepływ dobrej energii. Nazywa się ona Feng Shui i pochodzi z Chin, gdzie zasadom tej praktyki poddawano nie tylko mieszkania, ale i całe budynki mieszkalne, wsie oraz miasta. Wierzy się, że odpowiednie zaplanowanie aranżacji może mieć duży wpływ na nasze życie. Pomoże nam otoczyć się dobrą energią, przyciągnie pozytywne myśli i pozwoli osiągnąć harmonię.

Rola dźwięków i dzwonków wietrznych w Feng Shui

Przedmioty wydające dźwięki odgrywają bardzo ważną rolę w tej sztuce, ponieważ dzięki nim strumień energii może odmienić swoje oblicze na bardziej przyjazne. Odpowiednio dobrany dźwięk rozproszy energię i ukierunkuję ją tak, aby w otoczeniu zapanowała harmonia. Szczególną rolę w Feng Shui odgrywają dzwonki wietrzne, ponieważ ich dźwięki idealnie sprawdzają się w harmonizowaniu energii.

Umiejscowienie dzwonków wietrznych

Najlepiej sprawdzają się zawieszone na zewnątrz budynku przy wejściu lub wewnątrz przy drzwiach. Rozproszą energię wchodzącą do pomieszczenia, a przy okazji zasygnalizują, że ktoś przyszedł, a więc i przyniósł ze sobą nową energię. Mogą również zostać umiejscowione w ogrodzie lub na balkonie, gdzie wiatr będzie delikatnie nimi poruszał. Wydawane przez nie dźwięki są przyjemne, działają uspokajająco i pomogą poprawić samopoczucie. Dla zrelaksowania się polecamy również zawieszenie ich na przykład przy oknie w sypialni.

Duży wybór dzwonków wietrznych

Wykonane z naturalnego bambusu czy może metalowe? Dźwięki, jakie wydają nieco się różnią: bambusowe wydają je niższe i płytsze, a metalowe wyższe i głębsze. Wybór należy do Ciebie – w naszej ofercie znajdziesz oba rodzaje dzwonków wietrznych o różnych wielkościach, które nie tylko wydają piękne, kojące dźwięki, ale i zachwycają swoim orientalnym wyglądem. Dzięki temu mogą stanowić gustowną dekorację pomieszczenia, a więc i posłużyć za ciekawy prezent dla bliskiej osoby.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl