Producenci

Oczyść umysł

Jeśli dokuczają Ci zmartwienia dnia codziennego, poszukujesz ucieczki, a może zwyczajnie chwili dla siebie – dla ciała i ducha, powinieneś skorzystać z medytacji. Być może już ją praktykujesz, a więc nasz sklep jest idealnym miejscem dla Ciebie. Medytacja to praktyka, dzięki której wprowadzisz się w inny stan świadomości i pozwolisz na ćwiczenie umysłu. Polega na uspokojeniu się, oddaleniu się od bodźców i natrętnych myśli na przykład w celu odzyskania energii życiowej - technik i celów medytacji może być wiele. Może być częścią tradycyjnych wierzeń i praktyk religijnych (szczególnie tych pochodzących ze Wschodu), jednak nie tylko. Obecnie stosowana jest również przez psychoterapeutów i osoby, które pragną zaznać harmonii i dbają o swoje samopoczucie.

Wybierz swoją misę tybetańską

Do medytacji możesz stosować rozmaite akcesoria, takie jak mosiężne misy tybetańskie, których dźwięki działają relaksacyjnie. Ich specjalne częstotliwości pozwolą Ci nastroić umysł w odpowiedni sposób i wyciszyć się będąc gotowym na przypływ pozytywnej energii oraz pozbycie się negatywnej. Będziesz mógł poczuć, jak Twój mózg synchronizuje się z drganiami wydobywającymi się z misy. Doskonale sprawdzają się również podczas masaży, rytuałów oczyszczających (na przykład czakry), tworzenia muzyki czy zwyczajnemu oddawaniu się relaksowi. Aby misa tybetańska zagrała, należy ją potrzeć lub delikatnie uderzyć drewnianą pałeczką - znajdziesz je w naszej ofercie, również w wariancie z aksamitem.

Skorzystaj z oferty!

W ofercie znajdziesz pojedyncze sztuki lub zestawy mis tybetańskich, a także dzwonków tybetańskich Tingsha. Dzwonki są małymi, mosiężnymi talerzami połączonymi ze sobą łańcuchem lub paskiem ze skóry. Zostały ozdobione ośmioma symbolami szczęścia. Służą za tradycyjny instrument rytualny stosowany przez buddystów, jednak sprawdzają się również w medytacji i wspomaganiu poprawy samopoczucia. Dostępne w naszym asortymencie produkty pochodzą z Indii i zostały ręcznie wykute z mosiądzu, co przekłada się na to, że wydają piękne, głębokie dźwięki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl