Kominek z przepływem zwrotnym Backflow - Wulkan

Dostępność: out of stock
Cena: 54,00 zł 54.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kadzielnica z przepływem zwrotnym Backflow- Wulkan

Podczas spalania wytwarza się mgła, która spowija kadzidło. Kadzidło musi stać na podstawce odpornej na ciepło. Na skutek spalania i wydzielania się mgły może pojawić się na podstawce i wokół kadzielnicy lekka pozostałość z naturalnych olejków i żywicy, którą można wytrzeć wilgotną szmatką. Nigdy nie wolno zostawiać palącej się kadzielnicy bez nadzoru. Do naszych małych kadzielnic dołączana jest mała gąbkowa mata, na której można postawić kadzielnicę, jednak nie jest ona ciepło odporna, więc jak zalecano wcześniej - kadzielnica w czasie używania musi być postawiona na podkładce odpornej na ciepło.

Używać tylko ze: Stożkami do Kadzielnic z przepływem zwrotnym

Stożek w komplecie: Tak - 1 sztuka (Bezzapachowy)

Średni czas palenia: ok. 30 min

Wymiary:

Wysokość 13cm Szerokość 16cm Głębokość 15cm

Materiał:

Poliresin (żywica)

-

Instrukcja obsługi:

1.Znajdź metalowy kubek i stożek zwrotny z opakowania. 2.Włóż trzpień metalowego kubka do otworu w górnej części palnika, upewnij się, że jest bezpiecznie zamontowany.3.Umieść kadzidło stożka zwrotnego w środku metalowego kubka i ostrożnie zapal stożek za pomocą zapałki lub zapalniczki, aby rozpocząć efekt płynięcia.

WAŻNE: Otwór w dolnej części stożka kadzidła musi być wyrównany z otworem w metalowym kubku, aby kadzidło mogło płynąć prawidłowo. Efekt płynięcia wymaga nieruchomego środowiska. Dlatego palnik powinien być umieszczony w pomieszczeniu wolnym od przeciągów / powietrza (takich jak pokoje z wentylatorami, klimatyzatorami, dużym ruchem pieszym itp.). Używaj tylko kadzidła stożkowego. Standardowe kadzidło stożkowe nie spowoduje efektu płynięcia. Po spaleniu kadzidła na metalowej miseczce i / lub ścieżce mgły mogą znajdować się lekkie pozostałości. Jest to spowodowane naturalnym osadem oleju i jest uważane za normalne. Użyj wilgotnej szmatki, aby usunąć pozostałości, jeśli chcesz wyczyścić palnik. Otwór w metalowym kubku powinien być czysty i wolny od przeszkód. Tylko do użytku wewnętrznego.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl