Producenci

Mydło Poleskie Szare Twarde 72% - 200g

Dostępność: in stock
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Opis

MYDŁO POLESKIE SZARE TWARDE 200g 72%

Mydło szare gospodarcze szerokiego zastosowania

Mydło typu sodowego 72%

kostka 200g

Mydło do prania i porządków, także do mycia rąk i nóg oraz reszty ciała.

Mydło posiada charakterystyczny, naturalny zapach mydła szarego, który nie każdemu pasuje. Mydło nie ma dodatków zapachowych, więc nie jest typowym mydłem toaletowym, które przede wszystkim pachnie, a nie myje. Nasze mydło doskonale myje, ale nie pachnie kwiatkami :-)

85 LAT TRADYCJI GOMELSKICH ZAKŁADÓW TŁUSZCZOWYCH

Doskonale sprawdza się zarówno w zimnej i gorącej wodzie.

Mydło posiada charakterystyczny, naturalny zapach mydła szarego.

Zdjęcie nie do końca odzwierciedla kolorystyki mydła. Kostka jest szara.

Mydło szare typu sodowego wyprodukowane wysokiej jakości surowców naturalnego pochodzenia: roślinnych olejów i tłuszczy zwierzęcych.

Dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych - aż 72% - mydło daje gęstą i stabilną pianę, zapewniającą wysoką zdolność piorącą.

Mydło szare gospodarcze przeznaczone jest do:

  • prania białych i kolorowych tkanin,
  • moczenia prania,
  • mycia podłóg i dywanów,
  • usuwania plam,
  • dezynfekcji oczyszczanych powierzchni
  • do mycia rąk i nóg oraz reszty ciała

Tytułem wstępu: Typowym szarym mydłem jest mydło potasowe, tak jak np. znane mydło marsylskie, będące mieszaniną soli potasowych wyższych kwasów karboksylowych, gliceryny, kwasu cytrynowego, chlorku sodu i innych

Istnieją również bardziej popularne mydła sodowe, często niepoprawnie nazywane właśnie mydłem szarym. Ponieważ producenci "dbają" o wygląd mydła dodają sztuczne barwniki i substancje zapachowe, takie mydło staje się mydłem białym.

Nasze mydło jest mydłem szarym sodowym, ale nie jest białe, a ma charakterystyczny odcień, w zależności od zawartości kwasów tłuszczowych, od szarego po brunatno-brązowy.

Szare mydło jest zrobione z naturalnych składników, używały go nasze babcie do mycia ciała, włosów oraz do prania. Czy może być lepsza rekomendacja?

Typowym szarym mydłem jest mydło potasowe (np. mydło marsylskie), które jest mieszaniną soli potasowych wyższych kwasów karboksylowych, gliceryny, kwasu cytrynowego, chlorku sodu i innych.

Równolegle istnieją mydła sodowe, które można podzielić na 2 typy: mydła białe (zawierające sztuczne barwniki, substancje zapachowe), tzw. mydła szare gospodarcze (twarde mydło bez barwników i aromatów).

Nasze mydło to właśnie tzw. SZARE MYDŁO, ponieważ nie zawiera sztucznych barwników i substancji zapachowych. I skutecznie służy do celów piorących, porządkowych, ale i do mycia rąk. Doskonale się pieni, nawet w zimnej wodzie.

Mydło ma specyficzną barwę, zależną od zawartości kwasów tłuszczowych, od szarej po brunatno-brązową. Może wystąpić charakterystyczny biały nalot, szczególnie przy mydle 65%.

Wyprodukowane w Gomelskich Zakładach Tłuszczowych (Białoruś), które działają od 1932 roku. Zaufaj naszej 85-letniej tradycji produktów tłuszczowych i mydlarskich.

Skład: Sole sodowe kwasów tłuszczowych z olejów roślinnych, technicznych tłuszczy zwierzęcych, produktów przerobu olejów i tłuszczy roślinnych - ponad 30%, woda - ponad 10%, wodorotlenek sodu, dwutlenek tytanu*, chlorek sodu - mniej niż 5%; * w zależności od parti prod.

Przechowywać w suchych i dobrze wentylowanych miejscach, oddzielnie od kuchennych produktów, w temperaturze nie niższej niż 5°С, wilgotności powietrza do 75%. Nie dopuszczać do dostania się do oczu. Nie przechowywać mydła razem z nawozami i wybielaczami.

Data produkcji: grudzień 2021

Termin minimalnej ważności: 36 mies.

Masa nominalna netto 1 kostki 200g

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl