Życie między wcieleniami Michael Newton

Dostępność: out of stock
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Życie między wcieleniami Michael Newton

 

   Życie między wcieleniami - Przez hipnoterapię do duchowej regresji" reprezentuje ponad trzy dziesięciolecia osobistych badań i rozwoju technik klinicznej hipnozy, oferujących pomoc hipnoterapeutom w dotarciu do duchowej pamięci ich klientów. Jej główny temat to metody osiągnięcia nadświadomego transu, umożliwiającego dostęp do percepcji naszego wiecznego istnienia. W stanie tak podwyższonej aktywności mentalnej zwykli ludzie potrafią odnaleźć własne odpowiedzi na odwieczne pytania: „Kim jestem?", „Dlaczego tutaj się znalazłem?" i „Skąd przybyłem?".

   Życie między wcieleniami to głównie książka metodyczna, pomyślana jako praktyczny przewodnik, który krok po kroku przedstawia najbardziej efektywne procedury dotarcia do wiecznej pamięci klienta o jego życiu w świecie dusz. Czytelnicy znajdą tu nowe przykłady regresji LBL, nie zamieszczone w dotychczas wydanych książkach „Wędrówka dusz" i,przeznaczenie dusz", ponieważ publikacja ta ma być wartościowym tekstem metodologicznym dla doświadczonych, profesjonalnych hipnoterapeutów. Jak sądzę, dodatkowy materiał i zestawy pytań, które używam do wywołania duchowych wizualizacji, ucieszą tych wszystkich, którzy czytali moje poprzednie prace. Razem, te trzy książki stanowią trylogię na temat badań życia po śmierci.

   Mam również nadzieję, że czytelnicy uzyskają dzięki książce Życie między wcieleniami głębsze zrozumienie procesu, który nazywam „duchową regresją", i odczują inspirację by osobiście przejść sesję regresji w życie między wcieleniami z pomocą doświadczonego profesjonalisty.

   Swoją karierę terapeuty rozpocząłem od metod tradycyjnych. Jednak tuż po rozpoczęciu pracy z regresją w poprzednie wcielenia, odkryłem metody konieczne do poprowadzenia sesji w życie między wcieleniami. Przez wiele lat przeprowadziłem kilka tysięcy regresji LBL, a niedługo przed przejściem na emeryturę uświadomiłem sobie, iż nadszedł czas, aby szkolić innych profesjonalistów w sztuce terapii LBL, która okazała się tak owocna w mojej pracy.

    W 1999 roku rozpocząłem współpracę z różnymi profesjonalnymi stowarzyszeniami hipnoterapeutycznymi, przyznającymi uprawnienia zawodowe w całym kraju (USA), które zgodziły się bym prowadził warsztaty regresji LBL trwające kilka godzin. Szybko przekonałem się, że potrzeba trzech do czterech dni, by przeszkolić innych profesjonalistów w tym trudnym temacie. Niedługo później Ogólnokrajowe Towarzystwo Hipnoterapii Transpersonalnej (The National Association of Transpersonal Hypnotherapy - NATH) poprosiło mnie o zorganizowanie konferencji w całości poświęconej metodologii LBL i współpracę przy sesjach szkoleniowych.

   Pierwsza na świecie konferencja połączona ze szkoleniem LBL i certyfikacją odbyła się we wrześniu 200Ir., tydzień po ataku terrorystycznym na Amerykę, w Virginia Beach. Był to dobry czas na rozpoczęcie nowego programu duchowych badań z wykorzystaniem hipnozy. Przygotowany wtedy intensywny kurs składał się z około czterdziestu godzin warsztatów, demonstracji i praktyk pod nadzorem trenerów, które razem prowadzą terapeutę dużo dalej niż studia nad regresją w poprzednie wcielenia. Czuję się zobowiązany wobec NATH za ich zdolność przewidywania i wsparcie, jakiego udzielili mi organizując tamtą i następne konferencje LBL.

    Wkrótce zrozumiałem, że potrzebna jest organizacja, która całkowicie poświęciłaby się rozwojowi regresji hipnotycznej w życie między wcieleniami. W 2002 r. z pomocą zadedykowanej grupy hipnoterapeutów LBL założyłem Stowarzyszenie Duchowej Regresji (Society of Spiritual Regression). W skład tej szkoleniowej organizacji wchodzą dyplomowani terapeuci LBL, którzy prowadzą dalsze badania w zakresie regresji duchowej i sesje terapeutyczne z klientami. Jednym z najważniejszych celów naszego stowarzyszenia jest gromadzenie danych na temat terapeutów LBL w USA, a także na całym świecie. Nasza strona internetowa to www.spiritualregression.org.

    Drogi czytelniku, jeśli szukasz wiedzy o swojej duchowej historii, zachęcam cię do poszukania doświadczonego, profesjonalnego hipnoterapeuty, który został przeszkolony w regresji LBL i uzyskał odpowiedni certyfikat. Jeśli nie możesz znaleźć takiej osoby w swoim regionie, być może będziesz musiał wybrać się w dalszą podróż. Uwierz mi, naprawdę warto. Odnalezienie kwalifikowanego hipno-terapeuty LBL, obdarzonego pasją pomagania ludziom w odkrywaniu pamięci ich dusz o życiu po drugiej stronie i wyczulonego na twoje specyficzne potrzeby, jest kluczową sprawą w tej terapii.

    Regresja duchowa obejmuje zarówno terapię poprzednich wcieleń jak i życia pomiędzy wcieleniami, dlatego hipnoterapeuta powinien być odpowiednio wykształcony metafizycznie, by móc z perspektywy psychologicznej i historycznej analizować karmiczne zależności, występujące w historii jego klienta. Wszystkim zainteresowanym radzę więc, aby za każdym razem w trakcie poszukiwań utalentowanego hipnoterapeuty, przeprowadzali z ich potencjalnymi terapeutami rozmowę wstępną.

   Chociaż niniejsza publikacja została przygotowana tak, aby w systematyczny sposób ukazać podstawy moich badań nad życiem po drugiej stronie, to nie zamierzam narzucać regreserom szt-wnych procedur hipnotycznych. Zdaję sobie sprawę, że ten materiał może być również pomocny osobom rozwijającym alternatywne sposoby dotarcia do świata dusz. Każdy praktyk hipnoterapii wnosi swoje własne idee, umiejętności i doświadczenia w praktykę terapii LBL. Zastosowanie różnych metod w podejściu do umysłu może tylko wzbogacić naszą wspólną wiedzę i perspektywę na duchowe życie.

   Czasami przedstawiam swoje rady w sprawach, co do których mam zdecydowany pogląd. Staram się jednak nie brzmieć zbyt teoretycznie i zrobiłem co mogłem, aby utrzymać wszelkie informacje w praktycznym wymiarze oraz jak najbardziej uprościć strukturę pojęciową, związaną z moimi metodami hipnotycznymi stosowanymi wobec klientów. Mam nadzieję, że to co rozpoczynamy, stanie się w dwudziestym pierwszym wieku ogólnoświatowym ruchem oferującym metodę, dzięki której uzyskamy nowy, duchowy wgląd w samych siebie. Dzięki duchowej regresji, którą można stosować na wiele różnych sposobów, i odkrywanej przez nią wiedzy, możemy łatwiej zrozumieć cel swojego istnienia, a przez to stać się lepszym człowiekiem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl