PROMOCJE
Poduszka ozdobna z GORCZYCA wzór gwiazdki / RELAKS
26,73 zł 24,06 zł
szt.
Poduszka ozdobna z łuską gryki wzór Łąka / PREZENT
42,77 zł 38,49 zł
szt.

Oczyść umysł

Zmartwienia dnia codziennego bywają niezwykle dokuczliwe. Często wręcz niezbędna jest ucieczka od nich lub zwyczajnie chwila tylko dla siebie. Właśnie dlatego powinieneś skorzystać z medytacji. Jeśli już ją praktykujesz, to nasz sklep będzie wprost idealny dla Ciebie. Poprzez medytację wprowadzisz się w inny stan świadomości i sprawisz, że Twój umysł zacznie ćwiczyć. Uspokoisz się i jednocześnie oddalisz od siebie natrętne myśli na rzecz odzyskania energii życiowej. Jest wiele technik i celów medytacji. Niektórzy praktykują je, jako część swojej religii bądź wierzeń. Stosowane są także przez psychoterapeutów i osoby, które chcą wprowadzić do swojego życia harmonię i poprawić swoje samopoczucie.

Wybierz swoją misę tybetańską

Aby ułatwić sobie medytację oraz poprawić jej jakość stosuje się rozmaite akcesoria. Są to na przykład mosiężne misy tybetańskie, będące instrumentem o relaksacyjnym dźwięku. Ich częstotliwości nastrajają umysł, pomagają się wyciszyć i przygotować na przypływ pozytywnej energii przy jednoczesnym pozbyciu się negatywnej. Tybetańskie misy pozwalają zsynchronizować mózg z wydobywającymi się drganiami. Takie uczucie relaksu sprawiło, że instrumenty wykorzystuje się podczas masaży, rytuałów oczyszczających (na przykład czakry), a także do tworzenia muzyki. Aby tybetańska misa zagrała, uderza się ją drewnianą pałeczką — w naszym sklepie możesz ją kupić w wariancie z aksamitem

Misa bengalska z brązu o średnicy 10,5 cm
Producent: Sylagro
Cena: 160,00 zł
zobacz więcej
Misa bengalska z brązu o średnicy 12 cm
Producent: Sylagro
Cena: 180,00 zł
zobacz więcej
Misa bengalska z brązu o średnicy 25 cm
Producent: Sylagro
Cena: 750,00 zł
zobacz więcej
Misa Dźwiękowa z mosiądzu Czakra Serca
Producent: Ancient Wisdom
Cena: 150,00 zł
zobacz więcej

Skorzystaj z oferty!

Misy tybetańskie oferowane przez nasz sklep można zakupić osobno lub w zestawach. W obu przypadkach cena jest przystępna. Proponujemy także dzwonki tybetańskie Tingsha, będące małymi, mosiężnymi talerzami połączonymi łańcuchem lub skórzanym paskiem. Są one ozdobione aż ośmioma symbolami szczęścia. Służą jako tradycyjny instrument rytualny wykorzystywany przez buddystów. Można je jednak również stosować podczas medytacji i w celu poprawy samopoczucia. Produkty dostępne w naszym asortymencie sprowadzane są bezpośrednio z Indii, gdzie wykuwane są ręcznie z mosiądzu. Każda misa tybetańska czy dzwonki są przez to inne, a do tego wydają piękne, głębokie dźwięki. Cena w stosunku do jakości wyrobów zdecydowanie zadowala.

Misa tybetańska do medytacji oraz muzyki

Z dobrodziejstw medytacji korzysta coraz więcej osób zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Wszyscy doświadczamy na własnej skórze pędu dnia codziennego, licznych zmartwień nierzadko spadających na nas w zupełnie nieoczekiwanych momentach czy po prostu zbyt dużego nagromadzenia emocji. Misa tybetańska pomoże zaś w odzyskaniu spokoju, a także osiągnięciu harmonii, a jej korzystny wpływ na ciało i umysł można poznać dzięki zamówieniu wraz z nią specjalnej drewnianej pałki. Oferowane w naszym sklepie misy nie służą jednak wyłącznie do medytacji czy naturoterapii. Można ich również używać do tworzenia pięknej muzyki inspirowanej dźwiękami indyjskimi oraz bengalskimi, zarówno tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi.

Poduszki i podkładki pod misy tybetańskie

W ofercie naszego sklepu coś dla siebie znajdą osoby dopiero wchodzące do świata medytacji i naturoterapii, chcące zamówić swoją pierwszą misę tybetańską, jak również te z większym doświadczeniem, planujące uzupełnić posiadany zbiór akcesoriów ezoterycznych. Wśród tych ostatnich przedmiotów proponujemy na przykład miękkie podkładki materiałowe pod misy, a także aksamitne poduszki. Oba typy akcesoriów pozwalają na uniknięcie niechcianych wibracji podczas uderzania pałką, a zarazem posiadają piękne wzory przywodzące na myśl zachwycającą sztukę Dalekiego Wschodu.

Misy tybetańskie, pałeczki i inne akcesoria do medytacji

Zależy nam na tym, aby wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które chcą osiągnąć wewnętrzną harmonię, ukoić skołatane nerwy i poczuć więź z naturą. Z tego powodu nasze misy tybetańskie są dostępne w różnorodnych wariantach oraz rozmiarach, co w połączeniu z rozmaitymi typami pałeczek czy poduszek materiałowych sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych artykułów do medytacji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl