Producenci

Oczyść umysł

Zmartwienia dnia codziennego bywają niezwykle dokuczliwe. Często wręcz niezbędna jest ucieczka od nich lub zwyczajnie chwila tylko dla siebie. Właśnie dlatego powinieneś skorzystać z medytacji. Jeśli już ją praktykujesz, to nasz sklep będzie wprost idealny dla Ciebie. Poprzez medytację wprowadzisz się w inny stan świadomości i sprawisz, że Twój umysł zacznie ćwiczyć. Uspokoisz się i jednocześnie oddalisz od siebie natrętne myśli na rzecz odzyskania energii życiowej. Jest wiele technik i celów medytacji. Niektórzy praktykują je, jako część swojej religii bądź wierzeń. Stosowane są także przez psychoterapeutów i osoby, które chcą wprowadzić do swojego życia harmonię i poprawić swoje samopoczucie.

Wybierz swoją misę tybetańską

Aby ułatwić sobie medytację oraz poprawić jej jakość stosuje się rozmaite akcesoria. Są to na przykład mosiężne misy tybetańskie, będące instrumentem o relaksacyjnym dźwięku. Ich częstotliwości nastrajają umysł, pomagają się wyciszyć i przygotować na przypływ pozytywnej energii przy jednoczesnym pozbyciu się negatywnej. Tybetańskie misy pozwalają zsynchronizować mózg z wydobywającymi się drganiami. Takie uczucie relaksu sprawiło, że instrumenty wykorzystuje się podczas masaży, rytuałów oczyszczających (na przykład czakry), a także do tworzenia muzyki. Aby tybetańska misa zagrała, uderza się ją drewnianą pałeczką — w naszym sklepie możesz ją kupić w wariancie z aksamitem

Skorzystaj z oferty!

Misy tybetańskie oferowane przez nasz sklep można zakupić osobno lub w zestawach. W obu przypadkach cena jest przystępna. Proponujemy także dzwonki tybetańskie Tingsha, będące małymi, mosiężnymi talerzami połączonymi łańcuchem lub skórzanym paskiem. Są one ozdobione aż ośmioma symbolami szczęścia. Służą jako tradycyjny instrument rytualny wykorzystywany przez buddystów. Można je jednak również stosować podczas medytacji i w celu poprawy samopoczucia. Produkty dostępne w naszym asortymencie sprowadzane są bezpośrednio z Indii, gdzie wykuwane są ręcznie z mosiądzu. Każda misa tybetańska czy dzwonki są przez to inne, a do tego wydają piękne, głębokie dźwięki. Cena w stosunku do jakości wyrobów zdecydowanie zadowala.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl