Kurant czakra gardła ton G - Terapia uzdrawiająca dźwiękiem

Dostępność: out of stock
Cena: 101,90 zł 101.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kurant czakra gardła ton G - Terapia uzdrawiająca dźwiękiem

Oferujemy Państwu wspaniałe narzędzie do terapii uzdrawiania i harmonizacji czakr jakim jest kurant dźwiękowy.  Jest to rodzaj cymbałek, które są stworzone ze specjalnego stopu aluminium który wytwarza bogate, wysokie, czyste i długotrwałe dźwięki wykonane z dobrej jakości drewna zapewnia idealny dźwięk rezonujący.  Najczęściej wykorzystywane są do leczenia, ponieważ wytwarzają odpowiednie wibracje i częstotliwości.  Używa się ich podczas sesji uzdrawiania oraz medytacji. W zestawie z drewnianym młotkiem. Dostrojony z magnesem odchylenia wynosi ±0,25%.

Częstotliwość gardła 141.27
Częstotliwość wyższej oktawy - 2260.32


Wysokie wibracje dźwiękowe emitowane przez te dzwonki energetyczne są bogate w naturalnie harmoniczne dźwięki, które są uzdrawiającymi składnikami muzyki, wyzwalającymi czujność, koncentrację i głęboki relaks. Dzwonki energetyczne służą przeprowadzania terapii uzdrawiania i relaksacji. Ich niesamowity rezonans pomaga skupić umysł w medytacji. Idealny do oczyszczania energii Feng Shui i równoważenia czakr.

Feng Shui
(wymawiane jako: fang shouee) to ponad 3000-letnia filozofia, która uczy, w jaki sposób czynniki środowiskowe wpływają na nasze samopoczucie, a także jak negatywne wpływy mogą zostać zmienione w pozytywne. Feng Shui ma na celu dostosowanie naszego środowiska życia lub pracy w sposób, który stymuluje harmonijny przepływ Chi (siły życiowej). W filozofii chińskiej chodzi o harmonię i równowagę między uzupełniającymi się siłami yin i yang, takimi jak mężczyzna i kobieta itp.

Wymiary: 15.1cm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl