Producenci

Kadzidełka Sagrada Madre Yagra Róża i Wanillia 20g

Dostępność: out of stock
Cena: 21,00 zł 21.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kadzidło Sagrada Madre Yagra Róża i Wanillia 20g

Kadzidło Sagrada Madre Yagra to w 100% unikalny produkt naturalny, ręcznie robiony w Argentynie. Jest ręcznie wykonany z olejków eterycznych, płatków róż i soli, sklejonych spoiwem na bazie roślin.

Każde opakowanie zawiera 8 patyczków, które nagrywają aplikację. 60 minut.

Yagra
Yagra to biała, lekko perłowa żywica, pochodząca z Indii. Z wyglądu przypomina kamforę, ale jest bardziej miękka i łagodna. Od czasów starożytnych używano go jako kadzidła ze względu na jego związek z bogactwem i obfitością, zarówno w sensie materialnym, jak i niematerialnym. Pieniądze, możliwości biznesowe, miłość, wszystkie te korzyści wiążą się ze stosowaniem Yagry. Mówi się, że nawet szczypta tej substancji w portfelu zapewnia dobrobyt.

Sagrada Madre
Sagrada Madre oznacza „Świętą Matkę”, Pancha Mamę, a nazwa ta odzwierciedla sposób, w jaki traktują zasoby Ziemi.

Oprócz węgla jako środek spalania wykorzystują bezwonną biomasę na bazie owoców. Każdego roku ponad 100 ton biomasy owocowej jest wyrzucanych w wyniku procesów przemysłowych, takich jak produkcja soków. Zamiast pozwolić, aby te materiały się zmarnowały, Sagrada Madre skutecznie wykorzystuje je ponownie w swoich kadzidłach.

Wszystkie odmiany kadzideł Sagrada Madre są starannie pakowane w atrakcyjne, naturalne opakowania, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko.

Ostrzeżenia – instrukcja użycia
Umieścić w odpowiedniej kadzielnicy.
Nie zostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.
Trzymać z dala od dzieci.
Dobrze wietrz.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl