Tybetańskie Dzwonki Tingsha - Siedem Czakr

Dostępność: out of stock
Cena: 78,00 zł 78.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Tybetańskie Dzwonki Tingsha - Siedem Czakr

Odkryj kolekcję Tybetańskich Dzwonków Tingsha - autentycznych instrumentów muzycznych i duchowych akcesoriów, pochodzących prosto z serca Tybetu. Te wyjątkowe dzwonki stanowią od wieków integralną część praktyk medytacyjnych, ceremonii buddyjskich i duchowych rytuałów. Teraz możesz wprowadzić ich piękno i spokój do swojego domu.

Tybetańskie Dzwonki Tingsha to para małych dzwonków, połączonych ze sobą za pomocą sznurka. Każdy dzwonek jest starannie ozdobiony tradycyjnymi tybetańskimi wzorami i symbolami, co nadaje im unikalny charakter.

Dzwonki Tingsha są używane jako narzędzie medytacyjne do wprowadzania w stan głębokiej kontemplacji i spokoju. Wykorzystywane podczas tybetańskich ceremonii religijnych i rytuałów, aby oczyścić przestrzeń i przyciągnąć pozytywną energię. Terapeuci dźwiękiem używają ich do uzdrawiania i relaksacji. Sięga po nie także coraz więcej instruktorów jogi, wykorzystując ich dźwięk jako element praktyk odprężających i koncentrujących. 

Średnica: ok. 7 cm

Dzwonki Tingsha z motywem siedmiu czakr wywodzą się z tradycji tybetańskiej. Odnoszą się do koncepcji czakr, czyli energetycznych centrów ciała, znanych z hinduizmu i buddyzmu. Każde z tych centrów jest związane z określonymi kolorami, dźwiękami, symbolami i aspektami duchowymi. 

Dzwonki Tingsha z motywem siedmiu czakr często są używane w praktykach medytacyjnych i terapii dźwiękiem, aby pomóc w odblokowywaniu i równoważeniu czakr, przywracając harmonię w ciele i umyśle. Te dzwonki mogą być również używane jako ozdoba lub amulet, przynosząc ze sobą pozytywną energię i przypominając o znaczeniu równowagi i harmonii w życiu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl